tk - 0,00 €

ICONFIT Real Hydro Whey 800g

 

ICONFIT Real Hydro Whey on erakordselt kõrge DH25% hüdrolüüsi tasemega vadakuvalk!
Sellel on kiireim toime ja keha omandab hüdrolüüsitud kujul valku märkimisväärselt paremini kui tavalist valku. Tavaliselt pakutakse vaid nime poolest Hydro vadakuvalku kuid pakendile ei märgita, et selle odavama toote hüdrolüüsi tase on vaid 2-5% – nii saadakse odavam toode mille toime ei ole samas parem. Meie Real Hydro Whey on aga omaette kõrgeimas kvaliteediklassis tõelise DH25 taseme ja toimega.

 

 - Kõrgeim DH25 hüdrolüüsi tase! Keha omastab seda kiiremini ja paremini ning toime lihaste taastumisele on omaette klassist.

 - Vadakuvalk on kõrgelt hinnatud valguallikas sportlaste seas. Seda kasutatakse trenni ajal või peale trenni andmaks lihastele taastumiseks ja arenguks vajalikku valku. Kõrghüdrolüüsitud kujul on tegemist parima toime ja omastatavusega vadakuvalguga.

 - Real Hydro Whey on kordades parem kui mitmed konkureerivad tavalised Hydro Whey tooted milles vaid 2-5% hüdrolüüsi tase ja Hydro on vaid nime jaoks. Nii saab küll odavama toote kuid mitte parema toime.

 - Proovi ja tunneta ise erinevust võrreldes oma tavalise proteiiniga

Saadavus: Laos

35,00 €
35,00 €
Kogus:

ICONFIT Real Hydro Whey on eriti kõrge DH25 hüdrolüüsi tasemega mis teeb sellest tippklassi ja omadustega valguallika. Kauplustes on küll saadaval odavamaid tooteid millele peale kirjutatud Hydro Whey kuid tavaliselt ei märgita pakendile nende hüdrolüüsi madalat taset 2-5%. Nii saab küll odava hüdrolüüsitud vadakuvalgu kuid see ei ole märkimisväärselt parem kui vadakuvalgu kontsentraat või isolaat. ICONFIT Real Hydro Whey on aga erakordselt kõrge hüdrolüüsi tasemega ning tänu sellele kõrgeimas kvaliteediklassis omastatavuse ja toime poolest.

Kasutamisjuhend

Kasuta seda 1x kohe peale trenni või trenni lõpus ning teine kord millalgi päeva jooksul. Tänu kõrgele hüdrolüüsitasemele annab Real Hydro Whey kõige suurema efekti just trenni lõpus kui organism on valgule kõige vastuvõtlikum ning kasutab seda lihaste taastamise ja arengu jaoks. Vala shakerisse 150ml vett, lisa 25g (1 servani mõõdulusikas) Real Hydro Whey pulbrit. Raputa kuni ühtlase lahustumiseni ja tarbi kohe.

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review