tk - 0,00 €

Haya Labs Echinacea 250mg 60caps (Parim enne: 01.2024)


Haya Labs Echinacea on üks populaarsemaid ja paremini uuritud ravimtaimi, mida tänapäeval tuntakse. See on seotud Asteraceae perekonnaga ja on USA-s enimmüüdud ravimtaim. Neid on 9 erinevat tüüpi, kuid ainult kolme kasutatakse meditsiinilistel eesmärkidel; Echinacea Angustifolia, Echinacea purpurea ja Echinacea pallida.

Saadavus: Laos

Tavahind: 14,00 €

Soodushind 4,20 €

Kogus:

Omadused:

  • Toetab tervet immuunsüsteemi
  • Aitab kiirendada haavade paranemist
  • Soodustab head põletikuvastast toimet
  • Kasulik vere puhastamiseks
  • Aitab saavutada head fermentatsioonitaset

Ameerika uuringud keskenduvad peamiselt Echinacea Angustifoliale, Euroopas aga Echinacea purpureale. Kohalikud indiaanlased on seda immuunsüsteemi toetamiseks kasutanud sadu aastaid. On olemas suur hulk teaduslikke tõendeid, mis tõestavad, et ehhinaatsia on immuunsüsteemile kasulik; samuti valgete vereliblede tootmiseks. Kliinilised analüüsid näitavad kasu, kui selle ekstrakti kasutatakse külmetushaiguste ja gripi raskuse ja kestuse vähendamiseks ning nende perioodi võimalik lühendamine 1-4 päeva võrra.

Lisaks näitavad kliinilised uuringud, et Echinacea on tõhus hingamisteede infektsioonide ennetamisel ja ravimisel. Tuntud toimeained, mis on selle taime jaoks ainulaadsed, on näiteks polüsahhariidid ja fütosteroolid. Osad, mis leiavad tähendust, on juur ja leht. Echinaceat on soovitatav kasutada perioodiliselt kahe nädala jooksul, kuna see kaotab oma tõhususe, kui seda kasutatakse pidevalt; tõhusust saab taastada 1-2 nädala pärast.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 kapsel 6 korda päevas.

Koostis

bodyvision.ee

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review