tk - 0,00 €

Dymatize Elite Whey, 2100g (Parim enne: 12.18-02.19)

Võimas valgupulber, valmistatud vadaku valgu kontentraadist, ioonvahetus-meetodil saadud vadaku valgu isolaatidest ja vadaku valgu peptiididest. Ei sisalda suhkrut, fruktoosi, soolat ega sahhariidi. Lisaks nüüd Elite sisaldab oma seedemist soodustatavaid ensüümide, mis aitab ka laktoosi talumatuse korral.

Saadavus: Laos

Tavahind: 51,00 €

Soodushind 39,00 €

Tavahind: 51,00 €

Soodushind 39,00 €

Kogus:

Võimas proteiin, aus hind...
Lihaskasv ilma rasva juurdetulekuta, mis on niivõrd omane kõrge süsivesikute sisaldusega dieedi korral. Elite on tõhus viis saada lihaste massi, kui te plaanite dieeti rasva kaotamiseks. See võimas toidulisand on tehtud ülikvaliteetsest valgupulbrist, mis muudab seda täiuslikuks valgu allikaks.

Kompromissitult suurepärane maitse
Teades tuntud Elite maitse kohta, võiks arvata, et see on suhkru-, kunstlike magusainete ja naatriumi täis, kuid ei! Elite Whey sisaldab vaid 1 gramm suhkrut ühe portsjoni kohta ja on aspartaami vaba. Lisaks Elite Whey on väga lihtne lahustada klaasis või sheikeris, mis võimaldab kasutamist ükskõik kus, ükskõik millal. Lihtsalt lisa vett, piima või mahla ja joo!

Toode, mida sa vajad, hinnaga, mis sulle sobib
Elite oli loodud võimsateks tegudeks kuid mitte sinu rahakotti tühjendamiseks. Tegelikult Elite 1 portsjon on adavam mitte ainult juhtivate tootjate proteiinidest vaid ka enamikust tavalistest proteiinidest mida sa sööd.Kui otsid kvaliteetset proteiini sobiva hinnaga, siis Dymatize Elite Whey Proteiin on ainuke ja ideaalne valik.

Kasutamisjuhend Lisada 1 mõõteluusikatäis vette, piima või mahla. Segada (võib kasutada sheikerit või blenderit) umb. 20 sekundit või segu täieliku lahustamiseni. Juua koheselt.
Koostis

Dymatize Elite Whey,
Gourmet Vanilla

2,27kg

 
Product details
Serving Size: 1 Scoop (~31g)
Servings Per Container: 73+
 
  Amount per serving % daily value
 
Calories  114  
   Calories From Fat 14  
 
Total Fat 1,5g 2%
   Saturated Fat < 1g 1%
 
Cholesterol 28mg 9%
Sodium 50mg 2%
Total Carbohydrate 2g 0%
   of which Dietary Fiber 0g 0%
   of which sugars 0g  
Protein 24g  
 
Proprietary Enzyme Blend 40mg
   Protease, Lactase, Lipase    
 
Calcium 18%
Iron 2%
 
* Percent Daily Values (%DV) are based on a 2,000 calorie diet. Your daily values may be higher or lower depending on your calorie needs.
† Daily Value not established.
 
Other Ingredients: Ion-Exchange Whey Protein Isolates, Cross Flow Ultra Filtration Whey Protein Concentrate(Providing Di-Peptides, Tri-Peptides, Oligo-Peptides, And Poly-Peptides), Whey Peptides, Natural And Artificial Flavors, Acesulfame Potassium Contains Milk And Soy.

Kliendi kommentaarid

1 ese(t)

lehekülje kohta
Хорошо Review by Mihhail
Kvaliteet
Maitse/Välimus
Hind
Я здесь отпишусь по вкусу, взял (ягодный взрыв) он земляничный. Если кто пользовал Синта- 6 (земляника), вкус точь в точь, может слегка пресный. Смешивается на отлично, пенистый. Думаю на продукцию "Дайматайз" цены в Эстонии завышены, просто из- за имени. (Postitatud 20.04.2016)

1 ese(t)

lehekülje kohta

Only registered users can write reviews. Please, log in or register