tk - 0,00 €

BSN NO-Xplode 3.0 50serv (1000g)

N.O.-XPLODE® PRE-TRAINING IGNITER - Explosive Energy* - Enhanced Endurance* - Maximum Performance* - Focus, Muscular Strength, and Power*

Saadavus: Laos

Tavahind: 49,00 €

Soodushind 38,00 €

Tavahind: 49,00 €

Soodushind 38,00 €

Kogus:

Aastal 2004 muutis BSN® sporditoitumise valdkonda kui esitles esimest täiuslikku treeningeelset toidulisandit NO-XPLODE®.
Lisand on välja töötatud selliselt, et aitab saavutada plahvatuslikku energiat, suurendada vastupidavust ja maksimaalset jõudu. Üle 75% tarbijatest, kes katsetasid toodet väljatöötamise käigus, rääkisid heast energiatasemest, vastupidavusest ja lihaste pumbatusest.
Ülimalt kontsentreeritud toode ja arendatud koostisosadega. NO-XPLODE® on loodud selleks, et aidata ületada varasemaid piire treeningutel.

 

Kuidas NO.-XPLODE abil parandada oma treeningut?

Aitab parandada vaimu ja füüsise koostööd. See vaimu ja lihaste ühendus aitab teil saavutada suuremat treeningu intensiivsust ja aitab kehal oma piire ületada. Aidab kaasa suuremale energiatõhususele ja vastupidavusele, toetab vaimset fookust ja lihasjõudu ning pakub tuge, et aidata sportlastel kõikidel tasanditel maksimeerida trenni tulemuslikkust.
Uuenduslik koostis aitab suurendada energiat, tõhustab keha-vaimu koostööd, annab vastupidavust, jõudu. Sisaldab kreatiinikompleksi, mis annab jõudu juurde.

Toode, mis on tõhus ja maitseb suurepäraselt!

HOIATUS: konsulteerige oma arstiga enne selle toote kasutamist, kui te kasutate mõnda ravimit või on arst hoolitsus meditsiiniline seisund. Alla 18-aastastel, rasedatel ja nendel, kes on tundlikud Beeta-alaniini, kofeiini või niatsiini suhtes, mitte kasutada. Mitte tarbida kofeiini muudest allikatest, võttes samal ajal seda toodet. Liiga palju kofeiini võib põhjustada närvilisust, ärrituvust, unetust ja südamepekslemine. Beeta-alaniin ja niatsiini võib põhjustada ajutist kihelustunnet. Umbes 200 mg kofeiini ühes portsjonis.

Ärge kasutage koos alkoholiga. Toituda tervislikult juua piisavalt vett päevas. Treeningud võivad suurendada vajadust täiendavalt vedelikku tarbida. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Kasutamisjuhend Sega 1 kulbitäis(18,5 gr) pulbrit külma veega ja tarbi 20-30 minutit enne treeningut. Ärge võtke rohkem kui 2 kulpi korraga või 1 päeva jooksul.
Koostis

BSN No-Xplode 3.0

50serv

 
Product information
Serving Size: 1 Scoop (20g)
Servings Per Container: 50
 
  Amount per serving % daily value
 
Calories 63  
Vitamin C 150mg 2%
Vitamin D 500IU  125%
Vitamin B1 2mg  133%
Niacin 20mg 100%
Vitamin B6 2mg 100%
Folic acid 200mcg 50%
Vitamin B12 6mcg 100%
Pantothenic Acid 10mg 100%
Magnesium 125mg 31%
 
N.O.-Xplode's MASTER BLEND 11g **
 
 
Other Ingredients:
Natural and Artificial Flavors, Citric Acid, Malic Acid, Calcium Silicate, Silicon Dioxide, Sucralose, Acesulfame Potassium, FD&C Blue #1.     
Allergen Information: Contains Milk, Wheat And Soy (Lecithin) Ingredients.  

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review