tk - 0,00 €

Universal Nutrition Animal Immune Pak 30packs

 - Complete Immune Support Complex

 - Convenient All-In-One Packs

 - 1000 mg Vitamin C en 75 mcg Vitamin D

 - Key Minerals and Herbs

Saadavus: Laos

Tavahind: 45,00 €

Soodushind 35,00 €

Kogus:

immune pak

 

ANIMAL IMMUNE PAK ON Teie keha kõva, heas vormis ja tugevaks muutmiseks kõvasti tööd teinud. Kuid ka kõige hirmutavam kindlus vajab kaitset - iga päev. See aitab saada piisavalt kinni (vähemalt 7 tundi igal õhtul, kui mitte rohkem) ja kvaliteetset puhata (viimasest treeningust taastuda). Pange ühelegi süsteemile liiga palju stressi ja see hakkab näitama pragusid - ja stress koguneb aja jooksul. Mõelge oma immuunsussüsteemile kui viimasele kaitseliinile ja aidake seda toetada ja kaitsta.

 

Ükski toidulisand ei ravi ega enneta haigusi. Kuid immuunsussüsteemi tugevana hoidmine võib teid kaitsta. Nendel enneolematutel aegadel kogus Animal kiiresti kõige tugevamad immuunsuse tugimaterjalid ja pani kokku tugevatoimelise immuuntoote, mille nimi on Animal Immune Pak.

 

Olete teinud kõvasti tööd selle nimel, et keha oleks sale, sobiv ja tugev. Kuid ka kõige hirmutavam kindlus vajab kaitset - iga päev. See aitab saada piisavalt varjatud silma ja kvaliteetset puhkust, et taastuda viimasest treeningust. Pange ühelegi süsteemile liiga palju stressi ja see hakkab näitama pragusid - ja stress koguneb aja jooksul. Mõelge oma immuunsussüsteemile kui esimesele kaitseliinile ja aidake seda toetada ja kaitsta.

 

Alates 1983. aastast pärit tõeline originaal on Animal Pak välja töötatud nii, et see hõlmaks Maakera kõige raskemate ja raskemate koolitajate laia seljaosa. Ja nüüd, lisaks "Ultimate Training Packile", oleme välja töötanud "Ultimate Immune Pack", mis katab igaühe selja, kes soovib immuunsüsteemi turgutada.

 

Animal Immune Pakiga saate palju kõike vajalikku. Ja mõned lisad. Igas pakis saate tugeva annuse C- ja D-vitamiini ning lisaks immuunsust toetavaid mineraale kaltsiumi, fosforit ja tsinki. Lisage sellele parajas koguses looduslikke immuunsust toetavaid taimi ja ürdikomponente ning saate täieliku immuunsuse toetamise kompleksi, mis on loodud keha esimese kaitseliini turgutamiseks.

Kasutamisjuhend

Universal Animal soovitab võtta 1 pakk hommikusöögi või suvalise toidukorraga päevas.

Koostis

animal immune pak

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review