tk - 0,00 €

BioTech USA Carb-X 120tab

 

TOIDULISAND, MIS SISALDAB TAIMDEL PÕHINEVAID KIUDAINEID, ROHELISE KOHVIOA EKSTRAKTI JA KROOMI.

Saadavus: Laos

17,00 €
Kogus:

TOIDULISAND, MIS SISALDAB TAIMDEL PÕHINEVAID KIUDAINEID, ROHELISE KOHVIOA EKSTRAKTI JA KROOMI.

 • Kompleksne toimeaine
 • Kroom hoiab veresuhkru taset normaalsena
 • Tänu oma kiudaine sisaldusele kontrollib see toitainete imendumist

 

Teie eesmärgid on need, mis teid motiveerivad ja liigutavad. Edu saavutamine nõuab visat tööd; teadlik söömine on aga ka selle protsessi oluline aspekt. Nii raske kui see ka poleks on raske leida tasakaalustatud toitu, ka süsivesikute tarbimine on iga dieedi puhul ülioluline.

 

Lisaks suhkrute minimeerimisele peate erilist tähelepanu pöörama ka süsivesikute tarbimisele.

 

Carb-X koostise kohta:

 

Carb-X põhikomponent on ülipopulaarne konjakiekstrakt, mida nimetatakse ka glükomannaaniks (konjac-mannan), mis on vees lahustuv kiudaine. Kroom aitab kaasa makrotoitainete normaalsele ainevahetusele ja normaalse veresuhkru taseme säilitamisele.

 

Carb-X koostisosade hulgas ei vaja rohelise kohvi ekstrakt palju sissejuhatust; lisaks 50% klorogeenhappe sisaldusele on see ka kofeiini looduslik allikas.

 

Sisaldus päevase portsjoni kohta (4 tabletti)

 • 3000 mg konjak-glükomannaani
 • 450 mg valge oa ekstrakt
 • 75 mg rohelise kohvioa ekstrakti
 • 37,5 mg klorogeenhapet
 • <7,5 mg kofeiini
 • 16,24 mikrogrammi kroomi

 

Kellele soovitatakse Carb-X-i?

 • nii naised kui mehed
 • need, kes pööravad tähelepanu oma figuurile
 • dieedil olevad

KOOSTISOSAD:

Konjak glükomannaan (Amorphophalli Konjac) 47,9% (sisaldab vääveldioksiidi), täidisena (tselluloosigeel), valge kidney uba (Phaseolus Vulgaris) ekstrakt, kattematerjal [stabilisaatorid (polüvinüülalkohol, polüetüleenglükool), värvus (titaandioksiid), anti- paakumisaine (talk)], paakumisvastased ained (rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid), rohelise kohvi ekstrakt 1,04%, kroom (III) kloriid 0,0012%.

Valmistatud tehases, kus toodetakse piima, muna, gluteeni, soja, koorikloomi, vääveldioksiidi ja toiduaineid sisaldavaid pähkleid.

 

Kasutamisjuhend

Võtke 2 tabletti kaks korda päevas, koos klaasitäie veega enne sööki.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud toitumist ja tervislikke eluviise. Sisaldab kofeiini (maksimaalselt 7,5 mg / 4 tabletti). Ei soovitata lastele ega rasedatele.

Koostis

Glucomannan (from Amorphophalli Konjac) 47.9% (contains sulphur dioxide), bulking agent (microcrystalline cellulose), white kidney bean (Phaseolus Vulgaris) extract, coating material [stabilisers (polyvinyl alcohol-polyethylene glycol-graft-co-polymer, polyvinyl alcohol), anti-caking agents (talc, mono- and diglycerides of fatty acids)], anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), green coffee bean extract 1.04%, chromium (III) chloride 0.0012%.

Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide andnuts containing foods.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review