tk - 0,00 €

AMIX ProVegan Super Greens Smooth Drink 360g


ProVegan Super Greens Smooth Drink on toidulisand luksusliku maitsva rohelise kokteili valmistamiseks, mis on täis energiat ja antioksüdante.

Saadavus: Laost otsas34,90 €

AMIX ProVegan Super Greens Smooth Drink on toidulisand luksusliku maitsva rohelise kokteili valmistamiseks, mis on täis energiat ja antioksüdante. See sisaldab Greens Complexi, VitaVeggie ja VitaBerry teie kehakaalu kontrollimiseks ja seedetrakti terviseks.

VitaVeggie is üliviljaline, kõrge antioksüdandi (ORAC) sisaldusega segu, mis sisaldab rohkesti taimseid kontsentraate sisaldavaid fenoole ning külmkuivatatud köögiviljapulbritest täielikult puutumata taimseid fütokemikaale. VitaVeggie ühendab brokoli, brokoli idude, tomatite, spinati, lehtkapsas, porgandi, rooskapsase ja sibula toitaineid ja antioksüdante.

VitaBerry on patenteeritud koostis, mis ühendab metsmustika , jõhvika, vaarika, maasika, ploomi, kirsi, metsmustika ja viinamarjade terved pulbrid ja ekstraktid kohandatud segude joonteks. Kõrge puuvilja polüfenoolide, antotsüaniinide, proantotsüaniinide, ellagiinhappe, klorogeenhappe, resveratrooli ja kiniinhappe sisaldus sisaldab VitaBerry 6000 ORAC-i ühikut vaid ühe grammi kohta.

Eelised:

  • Suurepärane võimalus suurendada antioksüdantide tarbimist
  • Toetab teie keha kaitset kahjulike kemikaalide ja toksiinide eest, mis võivad kahjustada ja soodustada vananemisilminguid
  • Sisaldab selliseid koostisosi nagu vetikad (spirulina, klorella) kehakaalu kontrollimiseks
Kasutamisjuhend

Võtke 2 kühvlit (12 g) ja segage 300 ml külma veega. Segamiseks kasutage loksutit Amix või mikserit. Joo see kohe, parim hommikul.

Koostis

bodyvision.ee

Ingredients per serving: greens complex (wheat grass powder, barley grass powder, spirulina powder, chlorella powder), apple pectin, VitaVeggie® Anti-Oxidants Blend (broccoli sprout concentrate, onion extract, tomato, broccoli, carrot, spinach, kale, brussel sprout, maltodextrin, corn starch, emulsifier:  sunflower lecithin); VitaBerry® Hi ORAC Fruit Blend (grape and grape seed extract, wild blueberry and wild blueberry extract, raspberry and raspberry seed concentrate, cranberry, prune, tart cherry, wild bilberry extract, strawberry, anticaking agent: silicon dioxide);  thickener: xanthan, aroma, acidity regulator: citric acid; sweeteners: erythritol and sucralose.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review