tk - 0,00 €

AMIX Magnesium Threonate 60vcaps


Magneesium on toidulisand, mis aitab rakkudes rohkem energiat toota, kiirendab ainevahetust, stimuleerib lihaste, närvide ja veresoonte tööd. Veelgi enam, magneesium parandab lihaste taastumist pärast füüsilist tegevust.

Saadavus: Laost otsas10,00 €

Amix Magnesium Threonate on uudse magneesiumivormi sisaldusega toidulisand köögiviljakapslis Vcaps® Plus, mis aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aidata kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele energiavahetusele, elektrolüütide tasakaalule, normaalsele lihasfunktsioonile, normaalsele valgusünteesile, normaalsele psühholoogilisele funktsioonile, normaalsete luude ja hammaste säilitamisele ning omab rolli rakkude jagunemise protsessis.

Eelised:

  • Osaleb ATP protsessis
  • Toetab luude kasvu
  • Parandab närvisüsteemi funktsiooni
  • Parandab vereringet
  • Toetab lihaste kokkutõmbeid
  • Parandab taastumist

Inimese kehas sünteesitakse magneesiumi, kuid sageli on vaja toiduga saada täiendavat kogust. Aktiivne füüsiline ja psühholoogiline stress suurendab selle elemendi vajadust märkimisväärselt, kuna mineraal osaleb närvirakkudele signaalide levitamises, valkude tootmises ja südamerütmi reguleerimises. Selle roll neurotransmitterina on eriti oluline kogu keha normaalseks funktsioneerimiseks ning selle tasakaalustatud tarbimine vähendab stressi, parandab und ja stimuleerib tõstetud tuju ja rahulikkust.

Mineraal on aktiivsetele sportlastele äärmiselt oluline, kuna see reguleerib ainevahetust ja osaleb valkude sünteesis. Magneesium mängib elektrolüütide rolli ja füüsiline aktiivsus vähendab selle taset kehas. Selle elemendiga toidulisandi lisamine pärast treeningut on elektrolüütide tasakaalu säilitamise eeltingimus.

Veel üks oluline magneesiumi omadus, eriti sportlaste jaoks, on selle võime lõdvestada lihaskiude, vältida krampe ja parandada lihaste kokkutõmbumist. Samuti mängib see üliolulist rolli ensüümide väljatöötamisel, mis reageerivad taastumisprotsessile ja toiteelementide imendumisele. Magneesium mõjutab ka vereringesüsteemi. See laiendab veresooni, aitab vähendada vererõhku ja laiendab kopsuprobleemide korral bronhi. Magneesiumtsitraat imendub kehas kergesti ja täielikult.

Kasutamisjuhend

Võtke 3 kapslit päevas 2 tundi enne magamaminekut koos rohke veega.

Koostis

bodyvision.ee

Ingredients: magnesium l-threonate, vegetable capsule Vcaps® Plus (hypromellose, dye: titanium dioxide); anticaking agents: vegetable magnesium stearate and silicon dioxide.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review