tk - 0,00 €

Activlab BCAA Xtra Drink 250ml

4000mg BCAA (2:1:1)

Saadavus: Laost otsasTavahind: 1,20 €

Soodushind 1,02 €

BCAA Xtra on funktsionaalne jook, mis  lühendab taastumise aega pärast pingutavat füüsilist koormust ja mõjub positiivselt keha jõule.

 

BCAA Xtra on  hargnenud ahelaga aminohapete (leutsiin, isoleutsiin, valiin) kontsentreeritud allikaks. BCAA-d ehitavad umbes ühe kolmandiku lihasmassist, on tugeva antikataboolse efektiga, aitavad ennetada ülemäärast lihaste hapestumist, samuti mängivad olulist rolli lihaste valgusünteesis.

 

BCAA Xtra Drink on ideaalne nii harrastussportlastele, samuti neile, kes soovivad parandada oma tulemuslikkust ja ehitada lihasmassi ilma rasvkoeta.

 

BCAA Xtra jook sisaldab 4000 mg hargnenud ahelaga aminohappeid optimaalses proportsioonis Leutsiin / Isovaliin / Valiin = 2: 1: 1

 

BCAA (hargnenud ahelaga aminohapped) on aminohapped, mida keha ei suuda luua muudest allikatest ja sõltuvad nende toidu kaudu omastamisest.

 

BCAA aminohapped moodustavad umbes 35% eksogeensetest aminohapetest, mida on vaja, et ehitada lihasvalke ning ligi 50% aminohapetest, mis peavad olema varustatud toiduga. BCAA on oluline treeningprotsessis, et kaitsta lihasmassi. Manustamine 30 minutit enne treeningut sobib igasuguste füüsiliste tegevuste korral.

 

Kuidas BCAA töötab, et kaitsta lihasmassi?

 

Võimalus varustada keha aminohapetega välistest allikatest, (seega toidulisandid),  pakume keha ainevahetusele alternatiivset  BCAA-d ja see täiendab keha oma aminohappeid, mida keha neelab treeninguga.

 

"Peale-treeningu" efekt seisneb kiirete aminohapete lisamises treeninguga kahjustatud lihaste valgulise struktuuri taastamiseks.

Kasutamisjuhend Joo üks purk toidukordade vahepeal, 30 minutit enne ja/või kohe peale treeningut
Koostis Ei

Kliendi kommentaarid

1 ese(t)

lehekülje kohta
- Review by andrei_test
Kvaliteet
Maitse/Välimus
Hind
- (Postitatud 19.01.2019)

1 ese(t)

lehekülje kohta

Only registered users can write reviews. Please, log in or register