Kvaliteetsete toidulisandite e-pood!
Eesti Русский English


BSN Syntha-6, 2.29kg


Kusi paremat hinda!
Laos olemas

Hind: 52,00 €

Lühikirjeldus

SYNTHA-6™ on ülimalt kvaliteetne ja suurepärase maitsega valgupulber, mis sisaldab 6 eraldiseisvat ja kõrgkvaliteetset valguühendit...

BSN Syntha-6, 2.29kg

Suure pildi vaatamiseks tee pildil topeltklikk

Suumi välja
Suumi sisse

Detailid

SYNTHA-6™ on ulimalt kvaliteetne ja suureparase maitsega valgupulber. See multifunktsionaalne valgupulber sisaldab eraldiseisvad ja korgkvaliteetsed valguuhendid, millest igauks on erineva imendumisastme ja vaga selgesti eristuva aminohapete profiili poolest. Selline kombinatsioon tagab organismile kahjustatud lihaskudede taastamiseks vajaliku kvaliteetseima valgusegu.

SYNTHA-6™ on rikastatud hargnenud ahelaga aminohapetega (BCAA), lihaseid taastavate glutamiinpeptiidide, seedimist soodustava ensuumiga Aminogen®, sudamesobralike keskmise ahelaga triglutseriididega ja asendamatute rasvhapete ning kiudainetega. Lopuks kuid mitte viimane: iga SYNTHA-6™ annus annab 5g kiudaineid pikaajalise imendumise ja rikkaliku toitumise jaoks.

SYNTHA-6™ pakub tervisliku toidukorra ja on moeldud soovitud kaalu saavutamiseks, tagamaks keha toitainetega ning toetamaks lihaskasvu.

Pohipunktid:

 • "Mega maitsev" proteiini segu, mis soodustab maksimaalset lihaste arengut
 • Ei tekita pingetunnet kohus ega jata sind naljasena; sobib kasutamiseks mitu korda paevas
 • Multifunktsionaalne proteiin: ulimalt kvaliteetne valgusegu + seedimist soodustavad ensuumid
 • Rikastatud aminohapete (BCAA) (lammastiku tasakaal), glutamiin peptiidide (lihaste taastavus, immuunsusteem), keskmise pikkusega triglutseroolide MCT (kiirelt polev energia allikas) ja kiudainetega
 • Kasutegurid:

 • "Mega maitsev" proteiini segu, mis teeb korge proteiinisisaldusega dieedi kergemalt talutavamaks ja isegi nauditavaks!
 • Rikastatud aminohapete (BCAA), glutamiinpeptiidide, sudamesobralike triglutseriididega ja asendamatute rasvhapete, vitamiinide, mineraalide ning kiudainetega Syntha-6™ pakub tervisliku ja taiusliku toidukorra
 • Multifunktsionaalne valgusegu, mida saab kasutada hommikust ohtuni
 • Seedimist soodustatavad ensuumid, mis tagavad suurema proteiinide sunteesi
 • Ei puhitus ega naljatunnet kohus; kasutatud ulimalt kvaliteetse valgu allikad
 • Auhinnad:

  2007, Pohja-Ameerika auhinnad / Saavutused
  Aasta proteiini pulber
  SYNTHA-6™ - 2ne* koht

  *Tulemused saadud soltumatu tarbija kusitluse jooksul– Allikas: Bodybuilding.com.

  Syntha-6, Banana

  2,29kg

   
  Toote informatsioon
  Annuse suurus: 1 mõõtelusikas (47g)
  Annuseid ühes purgis: 48
   
    Toiteväärtus annuse kohta % päevasest vajadusest*
   
  Kaloreid kokku 200  
     kaloreid rasvast 50  
  Rasvad kokku 6g 9%
     sh küllastunud rasvad 2g 10%
  Kolesterool 55mg 18%
  Naatrium 180mg 8%
  Kaalium 180mg 5%
  Süsivesikuid kokku 14g 5%
     kiudained 5g 20%
     suhkur 2g  
  Proteiin 22g 44%
   
  A vitamiin 0%
  C vitamiin 0%
  Kaltsium 15%
  Raud 2%
  Fosfor 15%
  Magneesium 6%
   
  *Käesolevad %-d päevasest vajadusest baseeruvad 2000kcal dieedil.
   
  Teised koostisosad: Valgu maatriksi koostisosad (vadakuvalgu kontsentraat [Piim], vadakuvalgu isolaat [Piim], kaltsiumkaseinaat [Piim], miselliline kaseiin [Piim], piimavalgu isolaat [Piim] ja muna albumiin [Muna]), glutamiin peptiide [Nisu], rikkalik päevalillesegu koostisosad (päevalilleõli, maisisiirupi tahked ained, naatriumkaseiin [Piim], mono- ja diglütseriid, dikaaliumfosfaat, trikaltsiumfosfaat, letsitiini [Soja] ja tokoferool), polüdekstroos, looduslikud ja kunstmaitseained [Piim], nutrisperse MCT segu koostisained (triglütseriini keskahel, rasvata kuivpiimasegu, dinatriumfosfaat ja ränidioksiid), kiudaine kumm, sukraloos, kaaliumatsesulfaami, A2Zorb (papaiin ja bromein).
  Toode ei ole mõeldud ühegi haiguse ennetamiseks, diagnoosiks, leevendamiseks ega raviks.

  Soovitatav kasutusjuhend meestele: lahustada 2 mõõtelusikatäit pulbrit (umb. 44g segu) 250-300 ml külmas vees või oma lemmikjoogis. Kasuta vähemalt 150mg vedelikku ühe mõõtlusikatäie segamiseks. Sobiliku maitse ja kontsentratsiooni saavutamiseks võib vedeliku kogust muuta. Tarvitada vastavalt keha valguvajadusele, 2-4 portsjonit päevas. Tarbitava valgukoguse suurendamiseks või tõeliselt maitsva piimakokteili valmistamiseks võib kasutada rasvavaba või väherasvast piima.

  Soovitatav kasutusjuhend naistele: lahustada 1 mõõtelusikatäis pulbrit (umb. 22g segu) 120-150 ml külmas vees või oma lemmikjoogis. Kasuta vähemalt 150mg vedelikku ühe mõõtlusikatäie segamiseks. Sobiliku maitse ja kontsentratsiooni saavutamiseks võib vedeliku kogust muuta. Tarvitada vastavalt keha valguvajadusele, 2-4 portsjonit päevas. Tarbitava valgukoguse suurendamiseks või tõeliselt maitsva piimakokteili valmistamiseks võib kasutada rasvavaba, väherasvast või soojapiima.

  Soovitame juurde:

  BSN True-Mass, 2.6kg

  BSN True-Mass, 2.6kg

  Hind: 48,00 €