0 tk - 0,00 €

Scitec Protein Ice Cream Light 1250g

Delicious ice cream with high quality whey protein!

Saadavus: Laos

Tavahind: 21,50 €

Soodushind 17,00 €

Tavahind: 21,50 €

Soodushind 17,00 €

Kogus:

SARA BACK
IFBB Bikini Pro, 2016 Phil Heath Pro 2nd place,
2015 Neva Pro Show 1st place
Team Scitec
 

Uue põlvkonna fitness magustoit on saabunud. Spordifanaatikud ei julge isegi mõelda tavaliste jäätiste peale osana oma ranges toitumiskavas. Aga on aeg muuta oma harjumusi, sest see PROTEIINI jäätis on mitte ainult petupäevaks! Need head maitsed tekitavad  tunde, nagu  oleksid taevas, toetades samal ajal keha selle tasakaalustatud süsivesikute-valkude suhtega tootega. Toode sisaldab 28% kvaliteetset valku, mis pärineb peamiselt vadakuvalgust, olles oluliseks ehituskiviks lihaste ehitamisel. Valgud aitavad kaasa lihasmassi kasvatamisele ja säilitamisele ja toetavad ka luude tervist! 

Kasutamisjuhend Esiteks sega 1 portsjon (50 g) pulbrit 100 ml veega ja loksuta tugevasti 2 minutit, kuni see muutub vahutavaks. Või et saavutada kreemjamat konsistentsi, vahusta kausis 5 minuti jooksul. Siis vala see plastikust sügavkülmiku konteinerisse või karpi ja külmuta 1,5-3 tundi olenevalt sellest, kui külm on sügavkülmik. Võta lusikas ja naudi! Valmis jäätis tarbi ära 10 päeva jooksul!
Руководство к использованию Сначала смешайте 1 порцию с 100мл воды и хорошо взбейте пока не вспенится. Затем переложите в контейнер для заморозки и положите в морозилку на 1,5-3 часа. Возьмите ложку и наслаждайтесь! Хранить в готовом виде в течение 10 дней в морозилке!
Koostis

Scitec Protein Ice Cream

1250g

 
Product information
Serving Size: 50 g (1 ¼ level scoop)
Servings Per Container: 25
 
  Amount per serving Amount per 100g
 
Calories 216 kcal  432 kcal
   Calories from Fat 99 kcal 198 kcal 
Total Fat 11 g 22 g
   Saturated Fat 9,5 g 19 g
Total Carbohydrate 6.3 g 13 g
   Sugars 5.8 g 12 g
Protein 14 g 28 g
Salt 0,09 g 0,18 g
 

Ingredients:

Redberry mix: Whey protein concentrate (from Milk, Emulsifier: Soy Lecithin), Raising Agent (Xylitol), Foaming Agent [Refined Hardened Coconut Oil (Milk)], Fatty Milk powder, Flavors (Blackberry, Raspberry, Strawberry), Lyophilized Raspberry Pieces, Colors (Beetroot Red, Carmine), Acidity Regulator (Citric Acid Anhydrous), Sweetener (Sucralose).

Vanilla-lime: Whey protein concentrate (from Milk, Emulsifier: Soy Lecithin), Raising Agent (Xylitol), Foaming Agent [Refined Hardened Coconut Oil (Milk)], Fatty Milk powder, Flavors (Vanilla, Lemon), Acidity Regulator (Citric Acid Anhydrous), Sweetener (Sucralose).

*** May have an adverse effect on activity and attention in children

Only registered users can write reviews. Please, log in or register