0 tk - 0,00 €

PharmaFirst Creatine Monohydrate 500g

5000 MG HIGH QUALITY ULTRAPURE

Saadavus: Laost otsas10,00 €

Kreatiin on lämmastikku sisaldav orgaaniline hape. Umbes 95% kreatiinist asub skeletilihastes. Need rakud võivad salvestada rohkem kreatiini kui see, mida sa tavaliselt saad oma päevase toidukogusega ja mida sünteesitakse organismis. Täiendades oma dieeti kreatiiniga, jääb lihastesse rohkem kreatiini. Teaduslikult on tõestatud, et tarbides kreatiini vähemalt 3 g ööpäevas, suureneb jõudlus plahvatuslike lühiajaliste harjutuste ning kõrge intensiivsusega treeningute nagu jõutreening ja intervalltreening puhul.

SUPER PREMIUM MASS GAINER STACK

MUSCLE BOOSTER
L-GLUTAMINE
CREATINE MONOHYDRATE
MAX OUT

It supports the mass-building process by providing the body with the basic macronutrients (mainly protein and carbs), creatine, extra L-Glutamine and super complex pre-workout stimulant.

Kasutamisjuhend Kasulik mõju saavutatakse, kui iga päev tarbitakse vähemalt 3 grammi kreatiini! Jagades oma kehamassi kg 3-ga saate kreatiini kogusumma grammides, mida võiks tarbida esimese nädala jooksul “laadimisfaais”. Pärast seda ära võta üle poole sellest kogusest. Kasutage tühja kõhuga, peamiselt pärast treeningut, mil tarbite ka lihtsüsivesikuid. Kasuta 400 ml vedelikku iga 5 grammi kreatiini kohta, et saavutada parim tulemus. Ärge võtke rohkem kui 10 grammi ühel kasutuskorral, parem on jagada laiali ööpäevane annus! Kasutage seda toodet tervisliku toitumise osana.
Koostis

PharmaFirst Creatine Monohydrate

500g

 
Product information
Serving Size: 5g (approximately 1 heaping teaspoon)
Servings Per Container: 100
 
  Amount per serving % daily value
 

Creatine Monohydrate
of which Creatine

5000 mg
4421 mg
 
*RDA%: Percent of the Recommended Daily Allowance.
† RDA not established in the EU.
 

Ingredients: Creatine Monohydrate

Only registered users can write reviews. Please, log in or register