0 tk - 0,00 €

Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate 60caps

Ultra kontsentreeritud rasvapõletaja super effektiga.

Saadavus: Laos

Tavahind: 39,00 €

Soodushind 32,00 €

Kogus:

TÕSISELT HUVITATUD 

TULEMUSTEST?

  • Ultra kontsentreeritud rasvapõletaja super effektiga.
  • Kõrgeim potentsiaal: ainult 1 kapsel.
  • Aktiveerib ainevahetust ja põletab rohkelt kaloreid.
  • Kiirelt imenduvad vedelikukapslid.
  • 30-päeva lisand.

VAID ÜKS KAPSEL

PAKUB SEDA KÕIKE!

TÄHTIS: See on tugevaim rasva hävitaja, mis on välja töötatud. See on nii tugev, et sa ei saa kunagi võtta rohkem kui ühe tableti. See on ultra kontsentreeritud super tugev üks kapsel, mis on mõeldud selleks, et kiiresti hävitada organismi rasva ladestumine.

Selleks et tagada, et teie dieet muutuks väga edukaks, avaldab Lipo-6 Black Ultra kontsentraat ka väga võimsat isu allasurumise mõju. Järgmine intensiivne tunne on puhta energia juurdekasv kogu kehas, mis kestab tunde ja tunde. Lihtsalt üks kapsel paneb kõik tööle rasva põletamiseks.

IFBB PRO
MEN'S PHYSIQUE
ANTON ANTIPOV

LIPO-6 Black Ultra kontsentraat ei ole mõeldud kasutamiseks isikutele alla 21. Ärge kasutage, kui olete rase. Ärge kunagi ületage soovitatavat maksimaalset annust. Ärge tarbige koos sünefriini, kofeiini või kilpnäärme rohtudega ning muude toidulisandite või ravimitega, mis sisaldavad fenüülefriini või kofeiini või stimulante üldse. See toode sisaldab kofeiini. Ärge kasutage seda toodet enam kui 2 kuud. Konsulteerige oma arstiga enne kasutamist, kui te võtate ravimeid, kaasa arvatud inhibiitorid, antidepressandid, aspiriin, mittesteroidsed põletikuvastased ravimid või tooteid, mis sisaldavad efedriini, pseudoefedriini, fenüületüülamiini või muid stimulante. Kontsulteerige arstiga enne kasutamist kui teil on südame, maksa, neeru või kilpnäärmehaigus, psüühikahäired, raskused urineerimisel, diabeet, kõrge vererõhk, südame arütmia, korduvad peavalud, eesnäärme suurenemine või glaukoom. Ärge kasutage toodet 2 nädalat enne operatsiooni. Lõpetage kohe, kui teil tekivad südamepekslemine, peapööritus, tugev peavalu või õhupuudus. Hoida laste eest.

Kasutamisjuhend Võta 1 kapsel hommikul ja 1 kapsel pärastlõunal. See on ultra kontsentreeritud valemiga ja äärmiselt kange. Ärge kunagi ületage ühte portsjoni. Ärge kunagi võtke rohkem kui 2 portsjonit 24-tunnise ajavahemiku jooksul. Parima tulemuse saamiseks tarbida LIPO-6 Black Ultra kontsentraati vähemalt 30 minutit enne toidukorda. Ära võta vähemalt 6 tunni jooksul enne magamist. Regulaarne kehaline koormus ja õige toitumine on oluline, et saavutada oma kaalulanguse eesmärke.
Koostis

Lipo-6

Ingredients: Glycerin (Emulsifier), Chromium, Caffeine Anhydrous, N-Acetyl-L-Tyrosine, Vegetable Cellulose (Capsule), Polysorbate 80, Paullinia Cupana, Citrus Aurantium, Capsicum Annuum, Piper Nigrum, Purified Water.

Warnings: IMPORTANT MUST READ: LIPO-6 Black Ultra Concentrate is absolutely not for use by persons under the age of 21. Do not use if pregnant or nursing. Never exceed the recommended maximum dosage. Do not consume synephrine, caffeine or thyroid-boosting compounds from other sources, including but not limited to, coffee, tea, soda and other dietary supplements or medications containing phenylephrine or caffeine or any stimulants whatsoever. This product contains caffeine. Do not use this product for longer than 2 months. Consult your physician prior to use if you are taking medication, including but not limited to, MAOI inhibitors, anti-depressants, aspirin, non-steroidal anti-inflammatory drugs or products containing phenylephrine, ephedrine, pseudoephedrine, phenylethylamine or other stimulants. Consult your physician prior to use if you have a medical condition, including but not limited to, heart, liver, kidney or thyroid disease, psychiatric disorders, difficulty urinating, diabetes, high blood pressure, cardiac arrhythmia, recurrent headaches, enlarged prostate or glaucoma. Discontinue use 2 weeks prior to surgery. Immediately discontinue if you experience rapid heart beat, dizziness, severe headaches or shortness of breath. This product contains ingredients that may be banned by some sports organizations. KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN.

Only registered users can write reviews. Please, log in or register