tk - 0,00 €

Scitec Oat 'N' Whey 1380g

Mugavas tootes oleme ühendanud kaera ja kvaliteetse vadakuvalgu, mida saab tarbida igal ajal päeval

Saadavus: Laos

19,90 €
19,90 €
Kogus:

CEDRIC „THE ONE” MCMILLAN
IFBB Pro, 2016 Levrone Pro Classic 1st place,
2015 Golden State Pro 1st place
Team Scitec
 

Kaer on hästi meeldiv toitainetete allikas paljudele inimestele, eriti neile, kes tegelevad raske füüsilise töö või treeninguga. Selles mugavas tootes oleme ühendanud kaera ja kvaliteetse vadakuvalgu, mida saab tarbida igal ajal päeval, et toetada oma tegevust. Lisatud valk on eranditult vadakuvalk. Valkude allikaks on asendamatud aminohapped, mida keha vajab kudede kasvuks ja hoolduseks. Seetõttu valgu-kaera segu panustab lihaste kasvu, lihasmassi  säilitamisse ja on kasulik luude tervisele.

Vadakuvalk piimast on niinimetatud täielik valgusegu, sest see annab kehale kõik vajalikud aminohapped, sealhulgas 9 aminohapet (st Histidiin, Isoleutsiin, Leutsiin, Lüsiin, Metioniin, Fenüülalaniin, treoniin, trüptofaan, valiin), mis on eriti olulised toidust saada, sest keha neid ise ei sünteesi.

Toitumisalase tõhususe määramine põhineb sellel, mil määral toiduvalk imendub ja seedub. Vadakuvalgul on hea seeduvus ja aminohappeline koostis, seega on selle bioloogiline väärtus on väga hea võrreldes teiste toitude valguallikatega, nagu liha, kala, muna või soja.

Sellel tootel on lisatud ekstra aminohape, tauriin.

Kasutamisjuhend Sega 1 portsjon (92g) päevas 400 ml vee või piimaga. Te võite süüa toodet ka lusikaga pudruna soojalt või juua šeigina igal ajal päeva jooksul.
Koostis

 

Scitec Oat 'n' Whey

1380g

 
Product information
Serving Size: 92 g (2 ¼ scoops)
Servings Per Container: 15
 
  Amount per serving Amount per 100g
 
Calories 354  383
Total Fat 6,0 g 6,5 g
   Saturated Fat 3,0 g 3,3 g
Total Carbohydrate 40 g 43 g
   Sugars 3,0 g 3,3 g
Protein 35 g 38 g
Salt 0.92 g 1,0 g
Fiber 6.0 g 6.5 g
Potassium 365 mg 397 mg
Taurine 300 mg 326 mg
 

Ingredients:

Chocolate: Oat flour (Gluten), Ultrafiltered whey protein concentrates (from Milk, Emulsifier: Soy Lecithin), Dextrose, Fat-reduced Cocoa Powder (10-12%), Flavors (Chocolate, Creamy Vanilla), Sodium Chloride, Taurine, Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Thickener (Xanthan Gum)

Strawberry: 
Oat flour (Gluten), Ultrafiltered whey protein concentrates (from Milk, Emulsifier: Soy Lecithin), Dextrose, Flavor (Strawberry), Sodium Chloride, Color (Beetroot Red), Taurine, Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Thickener (Xanthan Gum)

Vanilla:
 Oat flour (Gluten), Ultrafiltered whey protein concentrates (from Milk, Emulsifier: Soy Lecithin), Dextrose, Sodium Chloride, Flavor (Vanilla), Taurine, Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Thickener (Xanthan Gum)

Only registered users can write reviews. Please, log in or register