tk - 0,00 €

Scitec BCAA 1000, 300 caps

Kõige olulisemad aminohapped lihasmassi kasvuks ja toetamiseks! - Stimuleerib valgusünteesi! - Täiendav energia lihastele! - Antikataboolne mõju! - Vitamiinid B5, B6 ja B12!

Saadavus: Laos

24,00 €
Kogus:

TÄHTSAIMAD AMINOHAPPED LIHASE KASVATAMISEKS JA HOIDMISEKS!

VÕIMENDA OTSESELT VALGUSÜNTEESI!

ANNA LIHASTELE ENERGIAT!

KIIRENDA TAASTUMIST!

1000 MG KAPSLID B-VITAMIINIDEGA!

Hargnenud ahelaga aminohapped on tähtsad kahel põhjusel – esiteks, meie kehad ei suuda neid toota ja teiseks, kuna stress nagu treening või korraliku toitumise puudumine tekitab nende järele suurema nõudluse. Üks BCAAde gruppi kuuluvatest asendamatutest aminohapetest on leutsiin. Hiljutised uuringud näitavad, et leutsiin on üks tähtsaimatest aminohapetest, kuna stimuleerib otse skeletilihase valgusünteesi – kõrge leutsiinitase kehas on anaboolse seisundi märk. Leutsiin parandab taastumist ja kaitseb lihaskudet lagunemise eest (antikataboolne efekt). Leutsiin on kasulik isegi siis, kui üldine valgutarbimine on kõrge, isegi siis kui see on kombineeritud kiiresti seedivate valgujookidega. BCAAsid saavad lihased intensiivse treeningu puhul ka energiaks kasutada. Lisaks vitamiinid B5, B6 ja B12 parima seeditavuse jaoks!

Kasutamisjuhend Tarvitada 2-4 portsjonit päevas, enne ja peale treeningut, ning enne magamaminekut.
Koostis

Scitec BCAA 1000

300caps

 
Product information
Serving Size: 2 capsules
Servings Per Container: 150 servings
 
  Amount per serving % Daily Value
 
Vitamin B5 4mg 67%
Vitamin B6 1mg 71%
Vitamin B12 0.5mcg 20%
L-leucine 860 mg
L-izoleucine 420 mg
L-valine 420 mg
 
† Daily Value not established.
Ingredients:  L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Calcium D-Pantothenate, Pyrdoxine Hydrocloride, Cyanocobalamin, Microcrystalline Cellulose, Gelatin (capsules).

Only registered users can write reviews. Please, log in or register